poznajcie nas

NAsza misja


Naszą misją jest propagowanie wśród dzieci zagadnień technicznych. Na zajęciach w NeoRobotyki chcemy pokazać dzieciom jak wiele mogą osiągnąć dzięki nowoczesnej technice. Warsztaty LEGO® to sprawdzony i przede wszystkim skuteczny sposób na zapoznanie dziecka z zagadnieniami robotyki. Ciekawe zajęcia dla dzieci w Poznaniu, które prowadzimy, rozwijają w nim zdolność logicznego myślenia oraz kreatywność. W trakcie zajęć nasi podopieczni tworzą konstrukcje z uwielbianych na całym świecie klocków Lego, które dają niemal nieograniczone możliwości.

Warsztaty łączą doskonałą zabawę z poznawaniem naukowych zagadnień. Prowadzimy zajęcia dla dzieci w Poznaniu, na których udostępniamy nowoczesne zestawy LEGO® na różnych poziomach dostosowanych do grup wiekowych. Zajęcia odbywają się w określonych grupach wiekowych, a nasz program jest dostosowany do możliwości i rozwoju dzieci w konkretnym wieku. Nasi podopieczni pracują w zespołach i uczą się jak efektywnie współpracować nad zbiorowymi projektami, a jednocześnie poznają się, zawierają nowe znajomości i przyjaźnie. Rozwijanie tych umiejętności ma kluczowe znaczenie dla tworzenia zdrowych relacji międzyludzkich.

Robotyka LEGO®   jest organizowana cyklicznie, dlatego na kursy można zapisywać się cały czas. Podczas zajęć dzieci poznają podstawy informatyki, mechaniki, fizyki oraz innych zagadnień związanych z tak rozległym i fascynującym tematem, jakim jest robotyka. Żyjemy w świecie, w którym roboty zajmują coraz więcej miejsca we wszystkich dziedzinach życia, dlatego nasze zajęcia są najlepszą inwestycją w rozwój i przyszłość dziecka.

nasz zespół

Asia

Asia jest pracowita i konkretna, sprawy organizacyjne ma w jednym paluszku. W naszej firmie pracuje najdłużej. Miłośniczka kawy i wylegiwania się na plaży!

Urszula

Ula jest cierpliwa i doskonale zorganizowana. Bardzo dobrze spełnia się w pracy z dziećmi. W wolnym czasie przysiada z dobrą książką lub wędruje po górach :)