Wakacje z Robotami

 

 

21 sierpnia - 25 sierpnia 2017 - Wakacje z Robotami Lego Mindstorms

W przedostatnim tygodniu wakacji mieliśmy okazję gościć rodzeństwo. Wydaje nam się, że rekord w budowaniu konstrukcji własnego pomysłu został pobity, a kreatywność tej dwójki zrobiła na nas ogromne wrażenie.

Budowaliśmy dużo robotów, a w przerwach relaksowaliśmy się rysując, wyklejając i malując. Mamy nadzieję, że udało nam się zaspokoić artystyczny umysł Julki, oraz jeszcze bardziej rozżarzyć robotyczny zapał Stasia.

Efekt naszej współpracy obejrzycie poniżej 🙂

 

 

 

 

16 sierpnia - 18 sierpnia 2017 - Wakacje z Robotami w Buku

Tym razem zespół NeoRobots miał przyjemność zagościć w MGOK w Buku. 🙂

Dziesięciu chłopców zmierzyło się z programowaniem i budowaniem. Nie było łatwo, jednak nasi konstruktorzy wspaniale dali sobie radę , a ostatniego dnia każdy zbudował i zaprogramował robota własnego pomysłu. Część się przygotowała i przyniosła na zajęcia własne instrukcje, reszta zaufała swojej intuicji i wyobraźni.

Chłopcy skradli nasze serca, byli bardzo zgrani, koleżeńscy i kreatywni. Znalezione obrazy dla zapytania heart  Te warsztaty zostaną nam w pamięci na długo, gratulujemy!

 

Oto krótka relacja  ⇓

 

GALERIA ZDJĘĆ - Wakacje z Robotami w Buku 2017 r.  Wakacje z Robotami Lego

 

 

 

 

24 lipca - 28 lipca 2017 - Grupa Lego WeDo

Pierwsza grupa Wakacyjna w piątek ukończyła tygodniową przygodę z Robotami 🙂

Był Dzień Dżungli, Oceanu, Angry Birds i Dzień Rajdowo-Baletowy. Pracowaliśmy dzielnie, a współpraca dzieci przyniosła wspaniałe efekty... 

Więcej szczegółów w naszym artykule :D

 

ZOBACZCIE FILMIK  ⇓