Wakacje i Ferie z Robotami

 

 NEOFERIE Z ROBOTAMI 2018 -  Lego WeDo

 

Czasami jedna godzina zajęć to za mało, a ferie to czas, w którym specjalnie dla Was możemy zorganizować warsztaty całodzienne.

Pogoda dopisała Wakacje z Robotami Lego, a dzieci bezbłędnie poradziły sobie z budowaniem i programowaniem.

Zobaczcie jak się bawiliśmy . ⇓

 

 

 

FERIE Z ROBOTAMI 2018  - Lego Mindstorms Ev3

 

Jak co roku mieliśmy okazję zaprosić Was na Zimowe Warsztaty z Robotami!

Pięć dni intensywnego budowania, programowania. Nie zabrakło także pysznego jedzenia i wyjścia na dwór, w końcu nie tylko robotom mogą się „przegrzać styki”   🙂

W warsztatach brali udział nasi stali bywalcy- Staś i Julka, ale mieliśmy okazję też gościć nowe dzieci! Znalezione obrazy dla zapytania heart

Nam się bardzo podobało, a Wam?   🙂

 

 

 

WAKACJE Z ROBOTAMI 2017 -  Lego WeDo 2.0

 

W przedostatnim tygodniu wakacji mieliśmy okazję gościć rodzeństwo. Wydaje nam się, że rekord w budowaniu konstrukcji własnego pomysłu został pobity, a kreatywność tej dwójki zrobiła na nas ogromne wrażenie.

Budowaliśmy dużo robotów, a w przerwach relaksowaliśmy się rysując, wyklejając i malując. Mamy nadzieję, że udało nam się zaspokoić artystyczny umysł Julki, oraz jeszcze bardziej rozżarzyć robotyczny zapał Stasia.

Efekt naszej współpracy obejrzycie poniżej 🙂

 

 

 

WAKACJE Z ROBOTAMI 2018 - MGOK W BUKU - Lego Mindstorms EV3

 

Tym razem zespół NeoRobots miał przyjemność zagościć w MGOK w Buku. 🙂

Dziesięciu chłopców zmierzyło się z programowaniem i budowaniem. Nie było łatwo, jednak nasi konstruktorzy wspaniale dali sobie radę , a ostatniego dnia każdy zbudował i zaprogramował robota własnego pomysłu. Część się przygotowała i przyniosła na zajęcia własne instrukcje, reszta zaufała swojej intuicji i wyobraźni.

Chłopcy skradli nasze serca, byli bardzo zgrani, koleżeńscy i kreatywni. Znalezione obrazy dla zapytania heart  Te warsztaty zostaną nam w pamięci na długo, gratulujemy!

Oto krótka relacja  ⇓

 

GALERIA ZDJĘĆ - Wakacje z Robotami w Buku 2017 r.  Wakacje z Robotami Lego

 

WAKACJE Z ROBOTAMI 2017 - Lego WeDo

 

Pierwsza grupa Wakacyjna w piątek ukończyła tygodniową przygodę z Robotami 🙂

Był Dzień Dżungli, Oceanu, Angry Birds i Dzień Rajdowo-Baletowy. Pracowaliśmy dzielnie, a współpraca dzieci przyniosła wspaniałe efekty... 

Więcej szczegółów w naszym artykule :D

ZOBACZCIE FILMIK  ⇓