Nasza Misja

 

 

Naszą misją jest propagowanie wśród dzieci zagadnień technicznych. 

Na zajęciach w NeoRobotyki chcemy pokazać dzieciom jak wiele 

mogą osiągnąć dzięki nowoczesnej technice.

 

Warsztaty LEGO®  to sprawdzony i przede wszystkim skuteczny sposób na zapoznanie dziecka z zagadnieniami robotyki. Ciekawe zajęcia dla dzieci w Poznaniu, które prowadzimy, rozwijają w nim zdolność logicznego myślenia oraz kreatywność. W trakcie zajęć nasi podopieczni tworzą konstrukcje z uwielbianych na całym świecie klocków Lego, które dają niemal nieograniczone możliwości.

Warsztaty łączą doskonałą zabawę z poznawaniem naukowych zagadnień. Prowadzimy zajęcia dla dzieci w Poznaniu, na których udostępniamy nowoczesne zestawy LEGO®  na różnych poziomach dostosowanych do grup wiekowych. 

Warsztaty z Robotyki

 

 

Warsztaty LEGO®  zapoznają z tematami technicznymi i kształcą przyszłych inżynierów. 

Zajęcia odbywają się w określonych grupach wiekowych, a nasz program jest dostosowany do możliwości i rozwoju dzieci w konkretnym wieku. Nasi podopieczni pracują w zespołach i uczą się jak efektywnie współpracować nad zbiorowymi projektami, a jednocześnie poznają się, zawierają nowe znajomości i przyjaźnie. Rozwijanie tych umiejętności ma kluczowe znaczenie dla tworzenia zdrowych relacji międzyludzkich.

Robotyka LEGO®    jest organizowana cyklicznie, dlatego na kursy można zapisywać się cały czas. Podczas zajęć dzieci poznają podstawy informatyki, mechaniki, fizyki oraz innych zagadnień związanych z tak rozległym i fascynującym tematem, jakim jest robotyka. Żyjemy w świecie, w którym roboty zajmują coraz więcej miejsca we wszystkich dziedzinach życia, dlatego nasze zajęcia są najlepszą inwestycją w rozwój i przyszłość dziecka.

Zapraszamy na nasze warsztaty stacjonarne, zajęcia organizowane dla szkół, imprezy, ferie i wakacje z robotami. 🙂