Nasza Misja

 

 

Naszą misją jest propagowanie wśród dzieci zagadnień technicznych. 

Na zajęciach w NeoRobots chcemy pokazać dzieciom jak wiele 

mogą osiągnąć dzięki nowoczesnej technice.

 

Warsztaty Lego to sprawdzony i przede wszystkim skuteczny sposób na zapoznanie dziecka z zagadnieniami robotyki. Ciekawe zajęcia dla dzieci w Poznaniu, które prowadzimy, rozwijają w nim zdolność logicznego myślenia oraz kreatywność. W trakcie zajęć nasi podopieczni tworzą konstrukcje z uwielbianych na całym świecie klocków Lego, które dają niemal nieograniczone możliwości.

Warsztaty łączą doskonałą zabawę z poznawaniem naukowych zagadnień. Prowadzimy zajęcia dla dzieci w Poznaniu, na których udostępniamy nowoczesne zestawy Mindstorms, Robo Robo i WeDo.

Warsztaty z Robotyki

 

 

Warsztaty Lego zapoznają z tematami technicznymi i kształcą przyszłych inżynierów. 

Zajęcia odbywają się w określonych grupach wiekowych, a nasz program jest dostosowany do możliwości i rozwoju dzieci w konkretnym wieku. Nasi podopieczni pracują w zespołach i uczą się jak efektywnie współpracować nad zbiorowymi projektami, a jednocześnie poznają się, zawierają nowe znajomości i przyjaźnie. Rozwijanie tych umiejętności ma kluczowe znaczenie dla tworzenia zdrowych relacji międzyludzkich.

Zajęcia  w trzech grupach wiekowych,

  • 5-6 lat warsztaty Lego WeDo 2,
  • 7-8 lat warsztaty Lego Spike Prime NOWOŚĆ!
  • 9 lat wzwyż warsztaty Lego Mindstorms

Robotyka Lego w Poznaniu jest organizowana cyklicznie, dlatego na kursy można zapisywać się cały czas. Podczas zajęć dzieci poznają podstawy informatyki, mechaniki, fizyki oraz innych zagadnień związanych z tak rozległym i fascynującym tematem, jakim jest robotyka. Żyjemy w świecie, w którym roboty zajmują coraz więcej miejsca we wszystkich dziedzinach życia, dlatego nasze zajęcia są najlepszą inwestycją w rozwój i przyszłość dziecka. 

Zapraszamy na nasze warsztaty stacjonarne, zajęcia organizowane dla szkół, imprezy, ferie i wakacje z robotami. 🙂