Urodziny z LEGO

Życzenia-Świąteczne
WESOŁYCH ŚWIĄT
23 grudnia 2018
3d-druk-zapisy
Druk 3D – ZAPISY

20 maja 2019

Od wielu lat mamy przyjemność organizowania urodzin dla dzieci połączonych z warsztatami z robotyki LEGO.  Samodzielne konstruowanie i programowanie robotów budzą u dzieci wiele pozytywnych emocji.

Robotyka Lego pozwala na świetną zabawę i rozwój poprzez odkrywanie nowych pasji.

 

W ofercie posiadamy trzy różne platformy edukacyjne, co pozwala na dostosowanie imprezy do wieku uczestników – są to klocki: Lego WeDo 1.0 przeznaczone dla dzieci w wieku 5-6 lat, klocki Lego WeDo 2.0 dostosowane dla dzieci 6-7 letnich oraz Lego Mindstorms poziomem dopasowane dla dzieci od 8 lat.

 Program imprezy jest zawsze dopracowany indywidualnie, ale zawiera stałe elementy:

Część oficjalna, czyli nieodzowna część każdych urodzin – uroczyste "sto lat"- śpiewane solenizantom przez gości oraz poczęstunek tortem i przekąskami, które przygotowują rodzice solenizanta

⇒ gry i zabawy integracyjne

⇒ część warsztatowa - budowanie robota z klocków LEGO na podstawie scenariusza wybranego wcześniej przez solenizanta zgodnie z instrukcją, wprowadzanie indywidualnych zmian przez dzieci (udoskonalanie)

⇒ programowanie – z użyciem specjalnej bloczkowej aplikacji przy pomocy laptopów/tabletów dzieci „ożywiają” zbudowanego wcześniej robota, nadając mu funkcję zgodnie z jego przeznaczeniem np. robot napastnik – poruszająca się noga, wyścigówka – jazda do przodu.

⇒ czas zabawy robotem i wielki finał z konkurencją integrujący wszystkie dzieci, a także uczący "zdrowej” rywalizacji.

⇒ rysowanie wspólnej kartki urodzinowej dla solenizanta / luźny czas w robotycznej świetlicy.

 

Urodziny z Robotami

Oferujemy organizację przyjęcia dla dzieci w wieku o 5 do 12 lat, zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Posiadamy różne projekty umożliwiające wybór dzieciom zgodnie z ich zainteresowaniami.  Urodziny z piłkarzem lub z wyścigówką dla młodszych dzieci lub walki robotów    i urodziny z golfistą dla najstarszej grupy wiekowej.

Scenariusz urodzin może zależeć również od solenizanta. Jeśli poza budowaniem z klocków Lego Twoja pociecha ma inny pomysł na zabawę integracyjną z klockami dla swoich gości – chętnie go uwzględnimy.

A jeśli chcielibyście, aby roboty z LEGO zawitały podczas imprezy urodzinowej w szkole/przedszkolu Twojego dziecka – nie ma kłopotu !  Chętnie dojedziemy na miejsce, aby poprowadzić warsztaty lub pokaz robotów :D Możliwy jest również dojazd na urodzinki w domu jubilata na terenie Poznania i okolic.

W cenie urodzin oferujemy: 2,5 godzinną imprezę połączoną z budowaniem i programowaniem robotów;  kolorowe tematyczne zaproszenia – wydrukowane lub w wersji elektronicznej;  talerzyki, sztućce i serwetki; pamiątkowe zdjęcia podczas imprezy oraz dyplomy dla wszystkich uczestników; mały upominek dla jubilata

Tort oraz ewentualne przekąski pozostają w gestii opiekunów.

Jeżeli jesteście ciekawi, jak przebiega URODZINOWY POKAZ ROBOTÓW W PRZEDSZKOLU to zapraszamy do obejrzenia filmiku z urodzin Luziki  ⇓

 

Zapraszamy na Urodzinki z Robotami Lego.

Budowanie Robotów z klocków LEGO, programowanie oraz zabawa to najlepsza atrakcja urodzinowa jaką jubilat może sobie wymarzyć !